KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14556013

nr 1455 6013

Axel Tallberg

(I860-1928), Sverige

Etsning, "Min granne", Boxer. Signerad. Bildmått: 24x19, yttermått inklusive ram: 43x56 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 21 mars 2022
kl 18:22:33

17/3 21:32:39 1      350 kr
18/3 07:36:43 2      Vinnande bud

Axel Tallberg

Läs mer om Axel Tallberg